?>
slajderek

SZYBY SAMOCHODOWE

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

slide-3

PROBLEM Z ROZBITĄ SZYBĄ ?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

slide-1

DAJEMY 5% ZNIŻKI NA MONTAŻ !

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Oferta :

O firmie

Przedsiębiorstwo Aga-Pol Sławomir Pawlak jest serwisem samochodowym pomiędzy warszawskim Bemowem a bogatą w zakłady produkcyjne wieś Mory.  Od 15 lat niezmienne dbamy, by uszkodzone szyby samochodowe po przekroczeniu ścian naszego warsztatu znów wyglądały jak fabryczne, prosto z salonu. 

Pracują tu wykwalifikowani fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Motoryzacja jest naszym zamiłowaniem, a pomyślnie wykonana naprawa szyb i zadowolenie klienta wywołuje uśmiech na twarzy.

Dlaczego nie należy zwlekać z naprawą szyb samochodowych?

Uszkodzenia szyb samochodowych bądź lusterek wstecznych są częstymi usterkami, jednakże ich lekceważenie czy zwlekanie z naprawą może przynieść tragiczne skutki. Pęknięta lub porysowana szyba oszpeca prezencję pojazdu, co może przeszkadzać estetom. Może również przeszkadzać kierowcy w prawidłowej widoczności podczas jazdy, rozpraszać go i w rezultacie powodować stłuczki bądź groźne wypadki, stanowiące zagrożenie życia nie tylko kierowcy, ale i postronnych pieszych. Jeżeli zauważymy uszkodzenie szyby, musimy niezwłocznie udać się do serwisu, gdzie specjaliści dokonają naprawy lub wymiany szyby.

Co oferujemy klientom?

Oferujemy szeroki zakres usług. Zapewniamy profesjonalny montaż szyb na uszczelki. Nie jesteśmy monotematyczni – specjalizujemy się nie tylko w samochodach osobowych, ale i autach dostawczych bądź ciężarowych. Najwięcej usług świadczymy w zakresie szyb czołowych bądź bocznych opuszczanych, jednak nie straszna nam też tylna szyba, której montaż również odbywa się z pomocą uszczelki. Nasi fachowcy zajmują się zarówno popularnym, jak i wymagającym ostrożności i precyzji wklejaniem szyb czołowych i bocznych, jak również wymagającym doświadczenia wycinaniem szyb. Zajmujemy się typowymi usterkami, tj. awariami lusterka wstecznego, wymianą wkładów do wycieraczek, a także naprawami odprysków i pęknięć na szybach czołowych, wykonywanymi bardzo sumiennie i dokładnie. W razie poważniejszych zniszczeń wykonujemy profesjonalną wymianę uszkodzonych szyb na nowe. Naszą specjalną, wyróżniającą się na tle innych serwisów, usługą jest szklenie busów

Przed dokonaniem naprawy czy wymiany szyby dokładnie analizujemy dany problem i dopasowujemy usługę do oczekiwań i indywidualnych potrzeb klientów.

Umożliwiamy hurtowy zakup wysokiej jakości szyb, pochodzących od producentów o renomie. W naszej ofercie – poza klasycznymi szybami – można znaleźć szyby ogrzewane, szyby z pasem przeciwsłonecznym, szyby z anteną i alarmem, szyby atermiczne, szyby z uszczelkami i sensorem deszczu.

Nasi specjaliści chętnie udzielają konsultacji i porad w zakresie autoszyb

W celu poznania szczegółów naszych usług oraz szacowanych kosztów zapraszamy do zakładki Cennik.

Czego można od nas oczekiwać?

Każde zlecenie to dla nas nowe i ekscytujące wyzwanie. Jesteśmy w pełni świadomi, iż każdy samochód posiada inną przeszłość i odrębną historię, a szyby samochodowe dobrej jakości i prawidłowo zamontowane to nie tylko estetyka, ale i bezpieczeństwo użytkowników. 

Zobowiązujemy się do:

 • profesjonalnej naprawy szyb pojazdu, 
 • starannego wykonania usługi przy użyciu materiałów doskonałej jakości,
 • szybkiego i terminowego serwisu,
 • obsługi klientów nie tylko z Warszawy i okolic, ale całej Polski,
 • przystępnych i atrakcyjnych cen za usługi oraz produkty najwyższej jakości,
 • miłej obsługi i doświadczonych serwisantów,
 • współpracy z renomowanymi zakładami blacharskimi,
 • korzystania z nowoczesnych technologii montażu i napraw szyb,
 • atrakcyjnych czasowych promocji,
 • korzystnej, zorientowanej na klienta gwarancji,
 • w razie niezadowolenia klienta – ponownej diagnozy problemu i ewentualnej bezpłatnej naprawy.

Jeżeli zależy Ci na kompleksowej wymianie bądź naprawie szyby samochodowej, a także zakupie nowoczesnych i innowacyjnych szyb zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą adekwatnego formularza

AGA-POL - Szyby Samochodowe © Copyright 2018 || Projekt i wykonanie: ArtSem